با تقاضای بالا برای لودر های چرخ دار در هند، SDLG در طی رویداد ماه دسامبر، یک لودر پنج تن را به بازار هند معرفی خواهد کرد. جدید ترین لودر SDLG  دارای باکتی با ظرفیت بیشتر ،وزن عملیاتی سنگین تر و سیستم خنک کننده ی جدیدی است.

سورات مهتا، سرپرست کسب و کار SDLG در هند، گفت: “با ادامه دولت هند برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها، لودر جدید مناسب برای کاربردهای سنگین بار مانند بارگیری مواد، پاکسازی زمین و انتقال زمین می باشد.”

در کنار لودر جدید، SDLG همچنین موتور گرید G9138 و لودر چرخ L946 را در هند نمایش می دهد. موتور گیربکس G9138 کوچکتر از دو مدل گریدر موتور است که SDLG در منطقه ارائه می دهد و ایده آل برای ساختن جاده های کوچکتر شهری یا روستایی است. G9138 توسط موتور Deutz BF4M1013-15T3R / 2 با خروجی ۱۱۱ کیلو وات در ۲۱۰۰ دور در دقیقه طراحی شده و می تواند حداکثر سرعت حرکت ۳۹ کیلومتر بر ساعت و سرعت ۲۴ کیلومتر بر ساعت را به عقب برساند. این ظرفیت حداکثر ۳٫۵ متر مکعب باکت، حداکثر ۱ متر فاصله تخلیه و قدرت امتیاز ۱۲۹ کیلو وات است.

Mehta گفت: “برای لودر های چرخدار، SDLG دارای موقعیت بازار قوی در محدوده ۳ تا ۵ تن است و ما قصد داریم موقعیت خود را بیشتر تقویت کنیم.”

 

Bauma Conexpo India 2018 توسط Messe München و انجمن تولید کنندگان تجهیزات سازماندهی

منبع:SDLG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *