از ۲۱ تا ۲۲ مارس، آقای  Li  Xinyan رئیس هیئت مدیره هلدینگ Lonking، به همراه همکارانش از Weichai power دیدار کرد. او به گرمی توسط Tan Xuguang ، رئیس گروه صنایع سنگین شاندونگ و رئیس گروه Weichai و سایر مدیران استقبال شد.

به جهت دستاوردها و برند ملی، Weichai  بارها مورد ستایش قرار گرفته است که این افتخاری برای کارکنان Weichai  و همچنین خانواده بزرگ Weichai  از جمله Lonking  است.

طی این بازدید، هیئت نمایندگان Lonking  از محل کارخانه های شماره ۱ ، ۲ و ۳ ، مرکز آزمایشگاهی، مرکز تحقیق و توسعه به دقت دیدار کردند. برای کارکنان Lonking  ، بازدید از  Weichai  می تواند بسیار مفید و الهام بخش باشد.

در این بازدید، هیئت مدیره تحت تاثیر مقیاس و همچنین استاندار و مدیریت خوب Weichai  قرار گرفت.

در ظهر ۲۲ جولای، مراسم امضای توافقنامه همکاری استراتژیک بین Lonking  Weichai  در اتاق کنفرانس ساختمان مرکز اطلاعات Weichai  برگزار شد. مدیران ارشد دو شرکت در مراسم حضور داشتند.

چن چائو، معاون اجرایی هلدینگ های Lonking  و ژانگ کوان، مدیر عامل شرکت Weichai Power، توافق نامه همکاری استراتژیکی را امضا کردند. در این مراسم مدیران دو شرکت در مورد برنامه های توسعه آینده و همکاری های عمیق تر دوجانبه صحبت کردند. امضای این توافق نامه زمینه ی  همکاری های گسترده تر در آینده را فراهم کرد.

با توجه به مشارکت مفید طی ۲۰ سال گذشته و تلاش و توجه مدیران ارشد، Lonking  و Weichai همکاری های عمیق تری خواهند داشت و با پیشرفت های مشترک، موجب افزایش نفوذ در منطقه  و تقویت صنایع تولیدی چین خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *