به تازگی (درسال ۲۰۱۸) فهرست ۱۰ تولید کننده ی برتر جرثقیل در سطح جهانی منتشر شده است که در این میان سه کمپانی چینی حضور دارند. شرکت XCMG که سالهاست در زمینه ی جرثقیل های چینی پیشرو است، صاحب دومین رتبه در این لیست است و در میان تولید کنندگان رده بالای جرثقیل جهان، قدرتمند باقی مانده است. از سال  ۲۰۱۷, بازار جرثقیل در چین مسیر توسعه را سریع تر از قبل طی کرده است.

در سال گذشته، فروش جرثقیل های چین ۱۱۵٫۴۸ % افزایش یافت و فروش جرثقیل تولید شده توسط XCMG  بیش از ۱۰۰%  افزایش یافت. در طول سالهای گذشته، XCMG رتبه اول را در صنعت جرثقیل در چین داشته است.

این شرکت علاوه بر رشد مداوم در بازار داخلی ، تجارت خارج از کشور را نیز گسترش داده است.

در زمینه ی جرثقیل های متحرک با وزن بیش از ۱۰۰ تن با تکنولوژی و ارزش افزوده ی بالا، سهم بازار XCMG به میزان  ۵۵٫۶ % است؛ که رتبه ی اول چین را در دست دارد. بسیاری از محصولات آن که تازه راه اندازی شده اند، در چین و حتی در دنیا در گونه ی خودشان بی نظیر هستند.

XCT80L6 نخستین کامیون جرثقیل ۸۰ تنی در چین و XCA60  تنها جرثقیل ۶۰ تن تریلر در چین است.

نتیجه گیری:

بر اساس تحقیقات یکپارچه جهانی، خط تولید ماشین آلات  XCMG، از پیشرفته ترین فن آوری های منتخب استفاده می کند و به دنبال طراحی های پیشرفته همراه با انجام تست های بسیار زیادی است تا به استاندارد و شاخص عملکرد بالایی دست یابد و نمایانگر کیفیت محصولات آن است.

در حال حاضر شرکت XCMG نردبان ترقی را طی می کند و به طور کلی تحقیقات و ساخت جرثقیل های چینی را به سطوح جدید رسانده و برای صعود به قله ی صنعت جهان در تلاش است.

منبع: xcmg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *