XCMG

گروه ماشین آلات ساخت و ساز Xuzhou با مسئولیت محدود، تحت برند” XCMG”، در سال ۱۹۴۳ تاسیس شده است، از آن زمان تا کنون در خط مقدم صنعت ماشین آلات ساخت و ساز چین قرار گرفته و به یکی از بزرگترین، تاثیرگزارترین و رقابتی ترین تشکل اقتصادی با کامل ترین تنوع محصولات تبدیل شده است.

شرکت XCMG، پنجمین شرکت بزرگ ماشین آلات ساخت و ساز جهان است. که در رده ی ۶۵ ام در بین ۵۰۰ شرکت برتر چینی، ۴۴ ام در لیست ۱۰۰ سرمایه گذار برتر ساخت و ساز چینی و دومین از بین ۱۰۰ کارخانه برتر ماشین آلات چین قرار دارد.

XCMG خود را به ارزش محوری اش با به عهده گرفتن مسئولیت های خطیر، عملکرد توام با سطح عالی اخلاقیات، و کسب دستاوردهای بزرگ اختصاص داده است. با حفظ روحیه سرسختی، کاربردی بودن، پیشتازی و خلاقیت، مسیر تحقق هدف نهایی تعالی در سطح جهانی و خلق ارزش های واقعی را در پیش گرفته است.

XCMG، در راستای بخشی از تعهدش در تحقق جهانی شدن، شبکه فروشی با بیش از ۱۷۰ کشور و منطقه را بنا نهاده و بیش از ۳۰۰ توزیع کننده XCMG را در خارج از کشور برای فراهم کردن خدمات فروش جامع پایه گذاری کرده است. ارزش صادرات سالانه XCMG، بیش از ۱٫۶ میلیارد دلار است و جایگاه خود را برای ۲۷ امین سال متوالی به عنوان پیشرو در صنعت از جهت حجم صادرات حفظ کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *